• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • Kraj dostawy: Polska
 • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

 • Darmowa wysyłka

  do paczkomatu powyżej 166zł

 • Całodobowa

  Obsługa Klienta

 • Grawerowanie

  gratis

 • Zaprojektuj

  grawer

0

Twój koszyk jest pusty.

Termin realizacji zamówienia - co warto wiedzieć - www.bizuteria-tytanowa.pl

Przy każdym produkcie podajemy jego czas realizacji. Jest to czas od złożenia zamówienia do wysyłki towaru, liczony w "dniach roboczych". Dni robocze to poniedziałek-piątek za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Poniżej przedstawiamy objaśnienia tych terminów.

 

Termin podany na stronie dla płatności przelewem, PayU oraz PayPal dla płatności przy odbiorze
24 godziny Wysyłka towaru najpóźniej następnego dnia roboczego od zaksięgowania przez nas wpłaty. Wysyłka towaru najpóźniej następnego dnia roboczego. 
1-2 dni robocze Przesyłka zostanie nadana najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od dnia zaksięgowania przez nas wpłaty. Przesyłka zostanie nadana najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia.
do 3 dni roboczych Przesyłka zostanie nadana najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od dnia zaksięgowania przez nas wpłaty. Przesyłka zostanie nadana najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia.
do 15 dni roboczych Wysyłka towaru nastąpi najpóźniej w ciągu 15 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od dnia zaksięgowania przez nas wpłaty. Wysyłka towaru nastąpi najpóźniej w ciągu 15 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia.
do 20 dni roboczych Wysyłka towaru nastąpi najpóźniej w ciągu 20 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od dnia zaksięgowania przez nas wpłaty. Wysyłka towaru nastąpi najpóźniej w ciągu 20 dni roboczych. Termin liczony jest od następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

 

Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar został wysłany jak najszybciej. Powyższe czasy realizacji są terminami maksymalnymi. Wysyłka zazwyczaj następuje przed upływem maksymalnego terminu - nie możemy jednak gwarantować wysyłki w krótszym terminie.

Jeśli podany przy produkcie czas realizacji jest dla Was zbyt długi - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przed złożeniem zamówienia. Dla niektórych towarów możliwe jest skrócenie terminu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj oferty specjalne, nowości i rabaty

Indywidualne podejście do każdego klienta - to nasza główna zasada