• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • Kraj dostawy: Polska
 • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

 • Darmowa wysyłka

  do paczkomatu powyżej 166zł

 • Całodobowa

  Obsługa Klienta

 • Grawerowanie

  gratis

 • Zaprojektuj

  grawer

0

Twój koszyk jest pusty.

Najlepsze przykłady grawerów na obrączkach

Możliwości grawerowania na obrączkach ślubnych

Grawer klasyczny

Grawer klasyczny to najpopularniejszy rodzaj graweru. Najczęściej wykonuje się go w formie inicjałów lub daty ślubu. Przykładem takiego graweru może być: "J+M 12.06.2023".

Grawer personalizowany

Grawer personalizowany to wyjątkowy sposób na wyrażenie swoich uczuć i emocji. Można w nim umieścić sentencję, cytat z ulubionej piosenki lub filmu, a nawet rysunek. Przykładem takiego graweru może być: "Kocham Cię do księżyca i z powrotem".

Grawer w języku obcym

Grawer w języku obcym to idealne rozwiązanie dla par, które między sobą mówią w innych językach niż polski. Można w nim umieścić imię drugiej połówki lub sentencję w języku, który ma dla nas szczególne znaczenie. Przykładem takiego graweru może być: "Amore mio" lub "Je t'aime".

Grawer w stylu vintage

Grawer w stylu vintage to modny trend wśród młodych par. Może on nawiązywać do motywu związanego z motocyklami lub muzyką rockową. Przykładem takiego graweru może być: "Ride or die" lub "Rock on!".

Grawer z symbolem

Grawer z symbolem to interesujące rozwiązanie dla par, które chcą umieścić na swoich obrączkach coś więcej niż tylko tekst. Symbolem może być motyw roślinny, zwierzęcy, religijny, a nawet zodiakalny. Przykładem takiego graweru może być: "Róża" lub "Lew". W naszym sklepie internetowym oferujemy również możliwość stworzenia indywidualnego graweru według Państwa projektu. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji i stworzenia unikalnego graweru na swoich obrączkach.

Podsumowanie

Grawer na obrączkach to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim wyraz miłości i szacunku dla drugiej osoby. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele różnych opcji graweru, które pozwolą Państwu wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób.

 

Prosimy również pamiętać, że na każdej obrączce możemy zmieścić maksymalnie 25-30 znaków w zależności od rozmiaru obrączki (spacje, kropki itp. również liczone są jako znak).

Jeśli podany przez Państwa grawer będzie zbyt długi - nasza obsługa skontaktuje się z Państwem celem zmiany/skrócenia treści. Przykładowe grawery na obrączkach

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj oferty specjalne, nowości i rabaty

Indywidualne podejście do każdego klienta - to nasza główna zasada