• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • Kraj dostawy: Polska
 • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

 • Darmowa wysyłka

  do paczkomatu powyżej 166zł

 • Całodobowa

  Obsługa Klienta

 • Grawerowanie

  gratis

 • Zaprojektuj

  grawer

0

Twój koszyk jest pusty.

Dożywotnia Gwarancja

Warunki Gwarancji

Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.bizuteria-tytanowa.pl objęte są wieczystą gwarancją. Każdy towar przed wysyłką do klienta lub odbiorem osobistym poddawany jest 3-etapowej kontroli jakości. Dostarczany produkt powinien być więc wolny od wad i uszkodzeń. Jeśli pomimo naszych starań otrzymany przez Ciebie towar będzie miał wadę – dokonamy bezpłatnej naprawy lub wymienimy produkt na taki sam. Jeśli z jakiegokolwiek powodu wymiana na taki sam model nie będzie możliwa – zaproponujemy Ci inny w tej samej lub wyższej cenie bez żadnych dopłat. Wieczystą gwarancją nie są objęte produkty z kategorii "Wyprzedaż Kolekcji".

 

30 dni na wymianę lub zwrot towaru

W ciągu 30 dni od otrzymania przez Ciebie towaru, dajemy Ci prawo do bezpłatnego zwrotu lub wymiany na inny. Wystarczy, że odeślesz do nas zakup wraz z paragonem, oryginalnym opakowaniem i wszystkimi dodatkami, które otrzymałeś. Jeśli decydujesz się na wymianę prosimy o pobranie, wypełnienie i dołączenie do przesyłanego produktu formularza wymiany. W przypadku zwrotu prosimy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy.

Bezpłatny zwrot lub wymiana możliwe są tylko dla towarów nie posiadających śladów użytkowania. Bezpłatna wymiana możliwa jest tylko jednokrotnie dla każdego zamówienia. 

Prawo do bezpłatnego zwrotu lub wymiany nie obejmuje towarów spersonalizowanych (z grawerowaniem) lub wykonanych na indywidualne zamówienie. Skorzystanie z bezpłatnej wymiany jednocześnie powoduje utratę możliwości zwrotu obrączek. W przypadku chęci zwrotu lub wymiany takiego towaru prosimy o kontakt z nami. Ustalimy wtedy indywidualnie możliwość, warunki i koszt takiego zwrotu lub wymiany.

Twoja odpowiedzialność i ograniczenia gwarancji

Prosimy o kontakt z nami niezwłocznie po zauważeniu jakichkolwiek wad w otrzymanym towarze. Zachowaj paragon i opakowanie ponieważ zwrot towaru bez oryginału paragonu i dołączonego oryginalnego opakowania będzie niemożliwy.

Niniejsza gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek nieprawidłowego użytkowania i pielęgnacji oraz naturalnego zużycia.

Przesyłki bez wymaganych formularzy i/lub paragonu będą odsyłane do nadawcy.

Zmiana rozmiarów obrączek

W ciągu 30 dni od otrzymania oferujemy bezpłatną wymianę na dowolny rozmiar.

Co zrobić w przypadku gdy ten termin minął? Większość obrączek tytanowych oraz srebrnych posiada możliwość powiększenia o 1 rozmiar. W opisie produktu obrączek podajemy zakres w jakim może być zmodyfikowany rozmiar jeśli taka zmiana jest możliwa.

Obrączki wolframowe, z tistenu oraz stali chirurgicznej nie mają możliwości zmiany rozmiaru. Jeśli będziecie potrzebowali zmiany rozmiaru takiej obrączki po upływie 30 dni – oferujemy Wam wykonanie nowej w preferencyjnej cenie. Cena ta uzależniona jest od podstawowej ceny obrączek (patrz Preferencyjna cena wymiany na dole tej strony).

Oferujemy Tobie bezpłatną zmianę rozmiaru w zakresie podanym na stronie. Taka korekta rozmiaru dla każdej obrączki możliwa jest tylko 1 raz. 

Aby dokonać takiej korekty, obrączki należy odesłać lub dostarczyć osobiście do naszego salonu stacjonarnego, wraz z wypełnionym formularzem zmiany rozmiaru. Możliwość korekty rozmiaru nie jest ograniczona czasowo. Wykonamy to dla Was bezpłatnie nawet po upływie wielu lat od zakupu.

Preferencyjna cena wymiany obrączek

Istnieje możliwość, że po kilku latach zmieni Wam się rozmiar palca i zakupione obrączki będą za duże lub za małe wybrany przez Was wzór nie posiada możliwości korekty.  Jedynym rozwiązaniem jest wtedy wykonanie nowych. Jako klient sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl masz możliwość wymiany obrączek na nowe po preferencyjnej cenie. Jest ona uzależniona od podstawowej ceny obrączek i podajemy ją w tabeli poniżej:

Cena podstawowa kompletu

Preferencyjna cena wymiany

(za komplet)

do 300 zł

75 zł

301 – 400 zł

100 zł

401 – 500 zł

125 zł

501 – 600 zł

150 zł

601 – 700 zł

200 zł

701 – 800 zł

225 zł

801 – 900 zł

300 zł

901 – 1000 zł

325 zł

Wymiana w preferencyjnej cenie możliwa jest tylko po okazaniu kopii dowodu zakupu (paragon) i zwrocie dotychczasowych obrączek.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj oferty specjalne, nowości i rabaty

Indywidualne podejście do każdego klienta - to nasza główna zasada